Türkiye’ nin En Büyük Tekne & Yat Güverte Tasarım Firması.

Faydalar

SONUNCU GÖRÜNÜYOR

Flexiteek 2G, her türlü hava koşuluyla başa çıkabilecek şekilde tasarlanmış, güzel, uzun ömürlü, yüksek performanslı bir döşemedir.

Kategori lideri olarak Flexiteek 2G, tekne sahipleri arasında oldukça popülerdir. Ayrıca dünya çapında 200'den fazla tekne üreticisi tarafından da belirtilmektedir. Flexiteek 2G ile döşemenizi fırçalamak, zımparalamak ve yağlamak için saatler harcamanıza gerek yok. Yaklaşık 20 yıl önce takılan orijinal döşemelerimiz hâlâ gücünü koruyor ve hâlâ harika görünüyor.

Tik Yeniden Keşfedildi

İnce taneli yüzeyiyle Flexiteek 2G, tıpkı gerçek tik ağacı gibi görünecek şekilde mükemmel bir şekilde üretilmiştir. Bunun gerçek olmadığını bilen tek kişi sen olacaksın. Parlak tik güvertenin geleneksel çekiciliğini arzuluyorsanız Flexiteek 2G mükemmel bir seçimdir ve 'yeni gibi' ve 'yıpranmış' seçenekleriyle sunulur. 2000 yılında kurulan, sentetik döşemenizin tasarımı, üretimi ve kurulumunda yardımcı olmak için dünyanın her yerindeki en deneyimli ekiplere sahibiz.

Tik Yeniden Keşfedildi

Uzun Ömürlü

Flexiteek, 20 yaşın üzerinde olan ve hâlâ güzel görünen orijinal döşemeleriyle kanıtlanmış bir teknolojidir. Yeni döşemeniz malzeme hatalarına karşı 5 yıl garantilidir. Tüm Flexiteek döşemeleri, eklemleri tutkal kullanımına göre daha güçlü hale getiren vinil kaynak teknikleri kullanılarak üretilmiştir. Yüzey son derece dayanıklıdır, UV ışınlarına karşı dayanıklıdır ve ihtiyaç duyduğunuzda veya istediğinizde tamamen yeniden zımparalanabilir.

Uzun Ömürlü

Yüksek Performans

Flexiteek 2G, rakip sentetik zemin kaplama sistemlerine göre önemli avantajlar sunuyor.

  • Şekline uygun alt tarafı, her şekil ve boyuttaki teknelere üstün yapışma ve uyum sağlar.
  • Geleneksel kompozit döşemeye göre %30 daha hızlı soğur.
  • %35'e kadar daha hafiftir ve performans yatları, çok gövdeli tekneler veya sürat tekneleri için idealdir.
  • Mükemmel 'damarlanma' Flexiteek 2G'yi en gerçekçi sentetik zemin kaplaması haline getirir.

Yüksek Performans

Düşük Bakım

Flexiteek 2G harika görünümünü korumak için çok az bakım gerektirir. Düzenli sert fırçalamaya veya pahalı temizleme ve kapatma sistemlerine gerek yoktur; yalnızca ara sıra yapılan durulama veya jet yıkama, derinlemesine temizlik için yeni gibi görünmesini sağlar. Sabun ve su, yağ, yakıt, kırmızı şarap ve balık kanı da dahil olmak üzere dökülen maddelerin çoğunu temizleyecektir.

Düşük Bakım