Türkiye’ nin En Büyük Tekne & Yat Güverte Tasarım Firması.

S.S. Sorular

Flexiteek 2G neden yapılmıştır?

Flexiteek 2G sentetiktir ve REACH uyumlu ftalat içermeyen plastikleştirici kullanılarak üretilmiştir ve tamamen geri dönüştürülebilir.

Flexiteek 2G nereden geldi?

Flexiteek, bir mucitten gelen bir fikri geliştiren ve onu bugün olduğumuz şirkete dönüştüren tanınmış Norveçli denizcilik ailesi tarafından kurulmuş bir şirkettir.

Flexiteek 2G ne kadar süredir piyasada?

İlk neslimiz 2000 yılında, Flexiteek 2G ise 2014 yılında piyasaya sürüldü.

Ne kadar sürecek (ömrü)?

Flexiteek 20 yılı aşkın süredir kullanılıyor ve ilk güverteler hala iyi durumda. Açıkçası bu, güvertelerin ne kadar sert kullanıldığına bağlı olacaktır.

Görünümü solacak mı yoksa değişecek mi?

Flexiteek 2G solmaz veya değişmez; elementlere uzun süre maruz kaldıktan sonra birkaç ton koyulaşabilir. Tıpkı ahşapta olduğu gibi yüzeyi zımparalayarak yeni görünümüne dönebilir.

Sıcak mı oluyor?

Flexiteek 2G sıcak iklimlerde ısınır ancak termal transferi azaltmak için geliştirildi ve geleneksel kompozit döşemeden %30 daha hızlı soğur.

Kaymazlık özellikleri nelerdir?

Flexiteek 2G, tik ağacına benzer kaymazlık özelliklerine sahiptir ve ıslandığında bundan daha iyi performans gösterir.

Flexiteek 2G'nin ağırlığı ne kadardır?

Flexiteek 2G'nin ağırlığı yaklaşık metrekare başına 4,5 kg – 4,7 kg'dır.

Flexiteek 2G'nin gerçek tik ağacına kıyasla ne gibi avantajları var?

Flexiteek 2G, minimum bakımla daha hafif olmanın ek avantajlarıyla birlikte gerçek bir tik 'görünümü' sunar.

Flexiteek 2G rakipleriyle karşılaştırıldığında nasıldır?

Flexiteek 2G, piyasadaki tek ikinci nesil sentetik zemin kaplamasıdır ve çok çeşitli gerçekçi 'ahşap' kaplamalar ve renklerle piyasadaki diğerlerine göre daha hafif ve daha serin bir alternatif sunar.

Nasıl tasarlandı?

Flexiteek 2G, bir tik güverteyi taklit edecek şekilde tasarlanabilir veya modern, çağdaş veya geleneksel bir görünüm için özel bir tasarımla üretilebilir; Mümkün olan etkilerin sınırı yoktur.

Flexiteek 2G nasıl bir araya getirilir?

Flexiteek 2G, temiz sızdırmaz bağlantıların sağlanması için vinil kaynak teknikleri kullanılarak "kaynaklanmıştır".

Marj tahtası nedir?

Kenar panosu, tahtaların etrafındaki çerçevedir ve normalde onu tanımlamak için kullanılan tahtalarla karşılaştırıldığında biraz daha geniş bir bölümdür.

Her yüzeye yapışabilir mi?

Flexiteek 2G yapıştırıcıları çoğu yüzeye başarıyla yapışacaktır; eğer yüzey boyalıysa. Yapıştırıcılarımızın uygulanması için uygun bir alt yüzey oluşturmak amacıyla sıklıkla 2 parçalı bir epoksi kullanılabilir.

Bunu yapıştırmak için hangi yapıştırıcı kullanılır?

Birçok yapıştırıcıyı test ettik ve kurulum yönteminize bağlı olarak 2G MS polimer veya PU2K yapıştırıcıların kullanılmasını öneriyoruz.

Daha kalın bir ürüne ihtiyacım olursa ne olur?

İhtiyaç duyulması halinde Flexiteek 2G, bir girintiye veya kenara sıkı bir şekilde oturmasını sağlamak için deniz katmanı, GRP, laminat levha veya değişen kalınlıklarda köpük tabakası üzerinde tedarik edilebilir.

Baskı altında ezilecek mi yoksa bükülecek mi?

Flexiteek 2G, bir bağlantı elemanının tamamen cıvatalanması durumunda sıkışacaktır. Cıvatalı her şeyin tufnol, UPVC, alüminyum vb. gibi katı bir paketleyiciye yerleştirilmesini öneririz.

Flexiteek 2G dikey olarak kullanılabilir mi?

Flexiteek 2G yüzey uyumludur, dolayısıyla hem dikey hem de yatay olarak çoğu açıda ve konturda kullanılabilir.

Ne tür bir bakım söz konusudur?

Flexiteek 2G minimum düzeyde bakım gerektirir, ara sıra temizlenir ve tahılı yıpratmaya başlarsanız hızlı bir yeniden zımparalama, yeni görünümünü ve kaymaz özelliklerini geri kazandırır.

Nasıl temizlersiniz?

Flexiteek 2G ile kullanım için tamamen test edilmiş temizleyicilerimizin kullanılmasını öneririz; basınçlı yıkama makinesi günlük veya derinlemesine temizlik için iyi çalışır ve hafif bir deterjan inatçı lekelere yardımcı olabilir. Bakım talimatlarını buradan indirebilirsiniz.

Tekrar zımparalayabilir misin?

Flexiteek 2G, 40 ila 80 kumlu zımpara kağıdı kullanılarak ve damar yönünde çalışılarak elle yeniden zımparalanabilir. Zımpara kağıdı ne kadar pürüzlü olursa tane o kadar derin olur

Tamiri ne kadar kolay?

Flexiteek 2G'nin vinil kaynak teknikleri kullanılarak onarılması çok kolaydır; Aşırı durumlarda tahtalar kesilip değiştirilebilir.

Fiyatı ne kadar?

Flexiteek 2G metrekare ve detaylara göre fiyatlandırılmaktadır. Talep üzerine ülke distribütörlerinden fiyat teklifi alınabilir.

Flexiteek 2G'yi hangi miktarlarda satın alabilirsiniz?

Flexiteek 2G, amacınıza uygun hemen hemen her boyutta, ısmarlama döşemeler veya kaba boyutlu paneller olarak sağlanır.

Tekneler dışında başka uygulamalar için de kullanılabilir mi?

Evet, Flexiteek 2G evsel ve ticari zemin kaplamaları, spor salonları, spa'lar, mobil evler, römorklar ve araçlar gibi denizcilik dışı uygulamalarda kullanılmıştır.