Türkiye’ nin En Büyük Tekne & Yat Güverte Tasarım Firması.

Flexiteek 2G


Genel Bakış

Flexiteek 2G, teknelerden süper yatlara kadar hayalinizdeki güverte için mükemmel seçimdir. Size görünüm, uzun ömür ve performansta en üst noktayı sunmak için tasarlanmıştır.

FLEXİTEEK 2G HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN


Faydalar

SONUNCU GÖRÜNÜYOR

Flexiteek 2G, her türlü hava koşuluyla başa çıkabilecek şekilde tasarlanmış, güzel, uzun ömürlü, yüksek performanslı bir döşemedir.

Kategori lideri olarak Flexiteek 2G, tekne sahipleri arasında oldukça popülerdir. Ayrıca dünya çapında 200'den fazla tekne üreticisi tarafından da belirtilmektedir. Flexiteek 2G ile döşemenizi fırçalamak, zımparalamak ve yağlamak için saatler harcamanıza gerek yok. Yaklaşık 20 yıl önce takılan orijinal döşemelerimiz hâlâ gücünü koruyor ve hâlâ harika görünüyor.

Tik Yeniden Keşfedildi

İnce taneli yüzeyiyle Flexiteek 2G, tıpkı gerçek tik ağacı gibi görünecek şekilde mükemmel bir şekilde üretilmiştir. Bunun gerçek olmadığını bilen tek kişi sen olacaksın. Parlak tik güvertenin geleneksel çekiciliğini arzuluyorsanız Flexiteek 2G mükemmel bir seçimdir ve 'yeni gibi' ve 'yıpranmış' seçenekleriyle sunulur. 2000 yılında kurulan, sentetik döşemenizin tasarımı, üretimi ve kurulumunda yardımcı olmak için dünyanın her yerindeki en deneyimli ekiplere sahibiz.

Tik Yeniden Keşfedildi

Uzun Ömürlü

Flexiteek, 20 yaşın üzerinde olan ve hâlâ güzel görünen orijinal döşemeleriyle kanıtlanmış bir teknolojidir. Yeni döşemeniz malzeme hatalarına karşı 5 yıl garantilidir. Tüm Flexiteek döşemeleri, eklemleri tutkal kullanımına göre daha güçlü hale getiren vinil kaynak teknikleri kullanılarak üretilmiştir. Yüzey son derece dayanıklıdır, UV ışınlarına karşı dayanıklıdır ve ihtiyaç duyduğunuzda veya istediğinizde tamamen yeniden zımparalanabilir.

Uzun Ömürlü

Yüksek Performans

Flexiteek 2G, rakip sentetik zemin kaplama sistemlerine göre önemli avantajlar sunuyor.

  • Şekline uygun alt tarafı, her şekil ve boyuttaki teknelere üstün yapışma ve uyum sağlar.
  • Geleneksel kompozit döşemeye göre %30 daha hızlı soğur.
  • %35'e kadar daha hafiftir ve performans yatları, çok gövdeli tekneler veya sürat tekneleri için idealdir.
  • Mükemmel 'damarlanma' Flexiteek 2G'yi en gerçekçi sentetik zemin kaplaması haline getirir.

Yüksek Performans

Düşük Bakım

Flexiteek 2G harika görünümünü korumak için çok az bakım gerektirir. Düzenli sert fırçalamaya veya pahalı temizleme ve kapatma sistemlerine gerek yoktur; yalnızca ara sıra yapılan durulama veya jet yıkama, derinlemesine temizlik için yeni gibi görünmesini sağlar. Sabun ve su, yağ, yakıt, kırmızı şarap ve balık kanı da dahil olmak üzere dökülen maddelerin çoğunu temizleyecektir.

Düşük Bakım


Renkler

ARALARINDAN SEÇİM YAPABİLECEĞİNİZ 30'DAN FAZLA RENK KOMBİNASYONU

İster klasik tik görünümünden, ister daha modern bir görünümden hoşlanıyor olun, seçim yapabileceğiniz 11 renk seçeneğimiz var. Siyah, Gri veya Beyaz kalafatlamayla birleştirildiğinde bu size destenizi kişiselleştirebileceğiniz imrenilecek kombinasyonlar sunar.

Lütfen unutmayın: Flexiteek, doğal ahşapta bulunan damarları taklit edecek şekilde tasarlanmıştır; bu nedenle bu etki döşemeler arasında farklılık gösterecektir. Bu tekdüzelik kasıtlıdır ve ürünün doğasında olan bir özelliktir. Seçilen renkler yerel stok durumuna bağlıdır.


Tasarım Olanakları

Bireysel bazda geleneksel ve modern tasarımlar oluşturmak için döşemenizi kişiselleştirebiliriz; elle kesebilir, takabilir ve tamamlayabiliriz.

Ayrıca bilgisayarlı, hassas kesme aletleri kullanarak güvertenizi özel tasarımlar, logolar ve harflerle süsleyebiliriz. Bu örneklerden bazılarına bir göz atmanız yeterli.


Üretim Süreci

Güverte Tasarımı

Yukarı alandan tekne türünüzü seçerek güverte tasarımınızı yapabilirsiniz. Teknenizin güverte tasarımını yaparak 3 boyutlu halini görebilir ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Flexiteek 2G, her türlü hava koşuluyla başa çıkabilecek şekilde tasarlanmış, güzel, uzun ömürlü, yüksek performanslı bir döşemedir.

Kategori lideri olarak Flexiteek 2G, tekne sahipleri arasında oldukça popülerdir. Ayrıca dünya çapında 200’den fazla tekne üreticisi tarafından da kullanılmaktadır. Flexiteek 2G ile tik fırçalamak, zımparalamak ve yağlamak için saatler harcamanıza gerek yok. Yaklaşık 20 yıl önce takılan orijinal döşemelerimiz hâlâ gücünü koruyor ve hâlâ harika görünüyor.


Neden Flexiteek 2G

Neden Flexiteek 2G'yi Seçmelisiniz?

Flexiteek 2G, size en üst düzeyde görünüm, uzun ömür ve performans sunmak üzere tasarlanmış, hayalinizdeki döşeme için mükemmel seçimdir.

DOĞAL GÖRÜNÜM

İnce taneli yüzeyiyle Flexiteek 2G, tıpkı gerçek tik ağacı gibi görünecek şekilde mükemmel bir şekilde üretilmiştir.

Bunun gerçek olmadığını bilen tek kişi sen olacaksın. Parlak tik güvertenin geleneksel çekiciliğini arzuluyorsanız Flexiteek 2G mükemmel bir seçimdir ve 'yeni gibi' ve 'yıpranmış' seçenekleriyle sunulur.

UZUN ÖMÜRLÜ

Flexiteek 2G'nin UV ışınlarına karşı dayanıklılığı kanıtlanmıştır, dolayısıyla zamanla solmaz.

Malzeme normal kullanımda da bölünmez, parçalanmaz veya çatlamaz. Yapıştırılmış ek yerleri olmayan kaynaklı sistemi sayesinde su geçirmezdir.

Deck'iniz malzeme kusurlarını kapsayan 5 yıllık bir garantiyle birlikte gelir. 2000'li yılların başındaki orijinal Flexiteek deck'ler hala güçlü ve harika görünüyor. Yaşam beklentisi, düzenli olarak fırçalanan nispeten ince, modern tik güvertelerden daha uzundur.

YÜKSEK PERFORMANS

Flexiteek 2G, rakip sentetik zemin kaplama sistemlerine göre önemli avantajlar sunuyor.

  • Şekline uygun alt tarafı, her şekil ve boyuttaki teknelere üstün yapışma ve uyum sağlar.
  • Geliştirilmiş ısı yansıtma özellikleri ve azaltılmış termal transfer, geleneksel kompozit döşemeye göre %30 daha hızlı soğuması anlamına gelir.
  • %35'e kadar daha hafiftir; bu da onu özellikle bir performans yatınız, çok gövdeli tekneniz veya sürat tekneniz varsa çekici kılar.
  • Her türlü hava koşulunda mükemmel kavrama sağlar.

FLEXİTEEK 2G NASIL KARŞILAŞTIRILIR?

  Flexiteek Tik Diğer Sentetik Tik Kompozit Levha Eva
Kayma direnci Yüksek Düşük Yüksek Yüksek Yüksek
Bakım Düşük Yüksek Düşük Düşük Düşük
Renk kararlılığı Yüksek Düşük Yüksek Yüksek Yüksek
Isı transferi Düşük Düşük Yüksek Yüksek Düşük
Yoğunluk Düşük Düşük Yüksek Yüksek Düşük
Aşınma direnci Yüksek Yüksek Yüksek Yüksek Düşük
Garanti (yıl) 5 0 5 5 3