Türkiye’ nin En Büyük Tekne & Yat Güverte Tasarım Firması.

Üretim Süreci

Peletten Profile

Peletten Profile

Flexiteek zemin kaplamasını işlenmemiş 2G polimer peletlerden üretiyoruz. Gelişmiş ekstrüzyon ve dozaj ekipmanı son derece hassas bir doğruluk sağlar; bu da renklerimizin tutarlı olduğu ve ahşap damar etkisinin tıpkı gerçek ahşap gibi doğal olarak tutarsız olduğu anlamına gelir.

Peletten Profile

Şirket içi tasarlanmış ekstrüzyon kalıpları, sıcaklık kontrollü bir su banyosunda soğutulan döşemenin boyutlarını ve şeklini kontrol eder. Uzman ustalarımız, son renk ve kalite kontrolleri tamamlanmadan önce döşemenin yüzeyini zımparalayarak dokusunu ve dokusunu ortaya çıkarır.

Peletten Profile 2
Profilden Panele

Profilden Panele

Flexiteek paneller tıpkı tik güverte gibi profillerden veya kalaslardan üretilmektedir. Tik güverte bir araya getirilmek için 'ıslak kalafatlanırken' Flexiteek daha güçlü bir bağlantı oluşturmak için vinil kaynaklıdır. Kalafatlama ekstrüzyonun bir parçası veya malzemeye kaynak yapılarak tutarlı bir yüzey elde ediliyor.

Profilden Panele

Geleneksel tik ağacından modern tasarım kaplamalara kadar istediğiniz görünümü yaratabiliriz. Esnek, yüzeye uyumlu özellikleri sayesinde her boyutta her şey mümkündür.

Profilden Panele 2